Dla JST

Bank Spółdzielczy w Raciążu zapewnia samorządom kompleksową obsługę budżetu, dostarczając wygodne, nowoczesne i dostosowane do specyficznych uwarunkowań Państwa Jednostki rozwiązania.

Rachunki bankowe

Rachunek w Banku Spółdzielczym w Raciążu to gwarancja szybkiej i wygodnej realizacji codziennych transakcji. To także możliwość korzystania z wielu nowoczesnych produktów i usług oferowanych przez nasz Bank.

Obsługa gotówkowa - wpłaty i wypłaty

Kompleksowe zarządzanie gotówką dostosowane do wielkości i struktury instytucji samorządowych oraz skali obrotu gotówkowego.

Bankowość internetowa korporacyjna

Nowoczesny system bankowości internetowej stworzony specjalnie na potrzeby przedsiębiorstw i JST. Zapewnia łatwy i wygodny dostęp do rachunków bankowych i możliwość sprawnej realizacji zleceń wykonywanych na co dzień w każdej instytucji.

Lokowanie nadwyżek finansowych

Proponujemy bogaty wybór lokat terminowych zapewniajacych efektywne zarządzanie nadwyżkami finansowymi.

Finansowanie działalności

Bank Spółdzielczy w Raciązu oferuje pełen zakres produktów kredytowych. Spośród możliwości dostępnych w BS w Raciązu wspólnie dobierzemy odpowiednią do Państwa oczekiwań i potrzeb formę finansowania.

System Identyfikacji Płatności Masowych

Umożliwia identyfikację płatności regularnie wpływających od określonych podmiotów (np. płatności lokalnych podatków). Ułatwia zarządzanie należnościami dzięki automatyzacji procesów oraz współpracy z systemami finansowo-księgowymi.

Nie wiesz co wybrać?
Skontaktuj sie z nami

Obsługa klienta

+48 (23) 679-96-49

Bank Spółdzielczy
w Raciążu

ul. Mławska 20a, 09-140 Raciąż
tel. +48 (23) 679-96-31
tel. +48 (23) 679-96-49
fax. +48 (23) 679-11-33