Konto JUNIOR

Oszczędnościowe Konto oszczędnościowe dla dzieci

Konto JUNIOR to rachunek oszczędnościowy dla najmłodszych. W świetle prawa dzieci poniżej 13 roku życia nie posiadają zdolności do czynności prawnych, w tym między innymi do korzystania samodzielnie z usług bankowych. Proponowane przez nasz Bank Konto wraz z usługą Bankowości dla najmłodszych, zakładane jest w ramach rachunku rodzica i pozwala dzieciom gromadzić oszczędności w elektronicznych skarbonkach poprzez aplikację instalowaną na urządzeniach mobilnych. Pomaga ono w nauce oszczędzania, jednocześnie wdrażając dzieci w "świat bankowości internetowej" pod pełnym nadzorem jego opiekunów. 

Jak założyć konto?

Konto JUNIOR może założyć każdy rodzic, który posiada dostęp do własnego konta osobistego poprzez system bankowości internetowej IB24. RagulaminInstrukcja użytkownika.

Konto JUNIOR jest całkowicie bezpłatne. Bank nie pobiera żadnych opłat związanych z jego założeniem i obsługą. Również pobranie i instalacja aplikacji jest darmowa. Więcej o aplikacji.

Środki na koncie oprocentowane są już od pierwszej złotówki, a oprocentowanie jest zmienne i wynosi obecnie aż 3% w skali roku do 5 tyś zł, (oprocentowanie opatre na stopie referencyjnej NBP - do 5 tyś. zł St.referencyjna plus marża 1,5 p.p., powyżej 5 tyś. zł st. referencyjna minus marża 1 p.p.).

Jeśli nie posiadają Państwo jeszcze dostępu do swojego Konta osobistego poprzez system IB24 to usługę można uruchomić w każdej chwili w dowolnej placówce naszego Banku - przypominamy, iż usługa IB24 do konta "MOJE Konto" i "MOJE Konto max" jest darmowa.

Dlaczego warto?

Korzyści

  • oprocentowanie aż 3% w skali roku do 5 tyś złotych
  • Konto jest całkowicie bezpłatne
  • darmowe pobranie i instalacja aplikacji Novum13
Zobacz także

e-lok@ta

Oszczędzaj wygodnie przez internet

Dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu zarabiasz więcej niż na tradycyjnej lokacie założonej w placówce Banku.

więcej

Nie wiesz co wybrać?
Skontaktuj sie z nami

Obsługa klienta

+48 (23) 679-96-49

Bank Spółdzielczy
w Raciążu

ul. Mławska 20a, 09-140 Raciąż
tel. +48 (23) 679-96-31
tel. +48 (23) 679-96-49
fax. +48 (23) 679-11-33